Oferty pracy w Holandii

Holenderski rynek cieszy się dużą popularnością wśród osób chcących wyjechać za granicę. Wynika to prawdopodobnie z faktu, że Holandia jest jednym z tych krajów w Europie, w którym bezrobocie jest na niskim poziomie. Dodatkowo, to kraj, który wciąż się rozwija, otwierają się nowe miejsca pracy i rośnie zapotrzebowanie na nowych pracowników. 

Oferty pracy w Holandii – praca fizyczna

Wyjeżdżając do pracy do Holandii najwięcej osób decyduje się na pracę fizyczną, ponieważ to właśnie na tę grupę jest największe zapotrzebowanie. Wiele ofert pracy fizycznej za granicą jest typowo sezonowych. Jest to idealna opcja, dla osób, które podczas urlopu lub wakacji chcą wyjechać do pracy, aby zarobić pieniądze. Obecnie coraz więcej pracodawców stawia również na zatrudnienie osób, które mają jakiekolwiek doświadczenie i mogą pochwalić się pozytywnymi referencjami z poprzedniego miejsca pracy. Ponadto w wielu ofertach pracy można zobaczyć, że mile widziane jest prawo jazdy kategorii B oraz zaświadczenie o niekaralności. Jeśli chcesz znaleźć idealną ofertę pracy – zapoznaj się z naszymi propozycjami. 

Najlepiej płatne zawody w Holandii

Jeśli chodzi o najlepiej płatne oferty pracy w Holandii to zaliczają się do nich lekarze, prawnicy oraz specjaliści IT – podobnie jak w naszym kraju. Jeśli chodzi o lekarzy to mamy na myśli osoby z kilkuletnim doświadczeniem i zrobioną specjalizacją. Dzięki temu mogą uzyskać bardzo dobrze płatną pracę w Holandii – ich wynagrodzenie może sięgać nawet kilkuset tysięcy euro rocznie. Na tę chwilę największe zapotrzebowanie jest na pediatrów i psychiatrów. Drugim najlepiej płatnym zawodem jest grupa prawników – osoby, które ukończyły studia prawnicze i odbyły praktykę zawodową mogą uzyskać pensję w wysokości ok. 100 tysięcy euro rocznie.  Trzecią grupą są specjaliści IT – dzięki posiadaniu wiedzy z IT możliwe jest uzyskanie pracy na wielu stanowiskach związanych z analityką baz danych.  W tym przypadku średnie zarobki wynoszą około 75 tysięcy euro rocznie.

Dlaczego warto wyjechać do pracy do Holandii?

Powszechnie wiadomo, że jeśli zależy komuś na zarobieniu atrakcyjnych pieniędzy w krótkim czasie to warto wyjechać do pracy do Holandii. Jednak niewiele osób zapomina, że podjęcie zatrudnienia za granicą daje wiele innych możliwości. Holandia to dobry pomysł dla wszystkich osób wkraczających na rynek pracy. Dzięki różnorodności ofert każdy może znaleźć dla siebie najbardziej atrakcyjną ofertę. Wyjazd do pracy za granicę to również świetna okazja do nauki języka angielskiego! W Holandii zdecydowana większość osób mówi po angielsku, dlatego przed wyjazdem warto zapoznać się z kilkoma podstawowymi zwrotami, dzięki którym łatwiej będzie Ci się odnaleźć w nowym miejscu. Ponadto – dzięki znajomości języka angielskiego będziesz miał większe szansę na nawiązanie nowych znajomości. To brzmi jak plan idealny, prawda?